NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?
KEÇE BEBEK-DOĞUM GÜNÜ MAGNETLER İÇİN

http://hifanurbebeksekeri.blogspot.com.tr/p/kece-bebek-sekeri.html

KEÇE DİŞ BUĞDAYI MAGNETLER İÇİN

http://hifanurbebeksekeri.blogspot.com.tr/p/kece.html

keçe kapı süsü için 

http://hifanurbebeksekeri.blogspot.com.tr/p/kece-kapi-susu.html


Öncelikle yukarıdaki linklerden beğendiğiniz ürünleri seçtikten sonra benim belirttiğim ismi ya da fotoğraf ile istediğiniz adet ve size ulaşmasını istediğiniz tarih bilgisiyle birlikte bana ulaşmanızı rica ediyorum.

El emeği ürünler olduğundan ve sipariş yoğunluğuna göre sipariş teslim süresi ortalama 5-20 gündür.En az sipariş adeti 25 dir.


Tüm ayrıntılar konusunda karşılıklı anlaştıktan sonra 150 tl nin altındaki siparişlerde tamamını 150 tlnin üzerindeki siparişlerinizde sipariş ücretinin yarısını yatırıyorsunuz ben sırasına göre siparişlerinizi hazırlamaya başlıyorum.Ürünleri hazırladıktan sonra detaylı fotoğraflarını sizinle paylaşıyorum.Onay aldıktan sonra kargoya veriyor ve  sipariş ücretinin kalanını yatırmanızı rica ediyorum.Kargolarınızı ALICI ÖDEMELİ olarak gönderiyorum.Kargo ücreti 10 tl sabittir.

Sipariş ve bilgi almak için benimle mail adresimden iletişime geçebilirsiniz.

👉 hifanurundunyasi@gmail.com

Ayrıca İnstagram sayfamdan ve Facebook sayfamdan da güncel siparislerimi detaylı paylaşıyorum.

Daha çok mutlu anlar da payımız olması dileğiyle..Sevgiyle Kalın

Yorumlar

 1. İyi akşamlar sitenizde görmüş olduğum keçeden balon kapı süsü hoşuma gitti.fiyatını öğrenebilirmiyim cevap yazarsanız sevinirim

  YanıtlaSil
 2. İyi akşamlar sitenizde görmüş olduğum keçeden balon kapı süsü hoşuma gitti.fiyatını öğrenebilirmiyim cevap yazarsanız sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi akşamlar.Keçe kapı süsü kategorisinden http://hifanurbebeksekeri.blogspot.com.tr/p/kece-kapi-susu.html?m=1 fiyat bilgisine ulaşabilir ya da beğendiğiniz modelin resmi ile hifanurundunyasi@gmail.com mail gönderebilirsiniz.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Keçe Balon Magnet

KEÇE BALONLU KAPI SÜSÜ/MERT